Collection: Dried Fruit & Nuts
-
Double Dipped Peanuts
Regular price $3.69Regular priceUnit price / perSale price $3.69 -
Butter Toffee Pecans
Regular price $8.39Regular priceUnit price / perSale price $8.39 -
Almonds - Cinnamon
Regular price $5.19Regular priceUnit price / perSale price $5.19 -
Pumpkin Seeds - Roasted and Salted
Regular price $9.19Regular priceUnit price / perSale price $9.19 -
Sunflower Seeds - Roasted & Salted
Regular price $3.19Regular priceUnit price / perSale price $3.19 -
Cashews - Honey Roasted
Regular price $9.49Regular priceUnit price / perSale price $9.49 -
Peanuts - Butter Toffee
Regular price $3.49Regular priceUnit price / perSale price $3.49 -
Cashews - Roasted & Salted
Regular price $7.69Regular priceUnit price / perSale price $7.69 -
Deluxe Mixed Nuts - Roasted & Salted
Regular price $10.49Regular priceUnit price / perSale price $10.49 -
Brazil Nuts
Regular price $7.69Regular priceUnit price / perSale price $7.69 -
Dried Cranberries
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Dates - Chopped
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Banana Chips
Regular price $0.89Regular priceUnit price / perSale price $0.89 -
Banana Chips - Unsweetened
Regular price $0.99Regular priceUnit price / perSale price $0.99 -
Chocolate Almonds (Dark)
Regular price $5.49Regular priceUnit price / perSale price $5.49 -
Peanuts - Honey Roasted
Regular price $5.29Regular priceUnit price / perSale price $5.29 -
Cashews - Roasted No Salt
Regular price $8.49Regular priceUnit price / perSale price $8.49 -
Dried Cherries
Regular price $4.69Regular priceUnit price / perSale price $4.69 -
Raisins - Yogurt
Regular price $4.59Regular priceUnit price / perSale price $4.59 -
Dried Kiwi
Regular price $3.79Regular priceUnit price / perSale price $3.79 -
Raisins - Milk Chocolate
Regular price $4.19Regular priceUnit price / perSale price $4.19 -
Almonds - Smokehouse
Regular price $8.09Regular priceUnit price / perSale price $8.09 -
Walnuts - Pieces
Regular price $5.29Regular priceUnit price / perSale price $5.29



















